Dnia 1 marca odbędą się kolejne turnieje organizowane przez Fundację TENNIS OPEN. Tym razem czas na deble. Poniżej tabele turniejowe. Oraz regulamin rozgrywek

REGULAMIN TURNIEJU DEBLOWEGO 01.03.2020
1.Organizatorem turnieju mikstowego jest Fundacja TENNIS OPEN
2.Turniej odbywa się na kortach SERVICOM Tychy
3.Turniej toczy się ściśle wg zamieszczonego harmonogramu.
4.Zasady gry: mecze zarówno w fazie grupowej jak i w play off rozgrywane są wg poniższych zasad. Gramy od stanu 2:2, przy 5:5 jest tie break do 7. Obowiązuje złota piłka w gemie. Przy 40:40 odbierający wybiera na którą stronę serwujący podaje piłkę. Trzeci set do Super tie break. UWAGA!!! Rozgrzewka przed każdym meczem na korcie trwa maksymalnie 5 minut
5.Z każdej grupy do kolejnej fazy gry awansują dwie pary a trzecia gra w turnieju pocieszenia.
6.O kolejności w tabeli decyduje większa ilość wygranych meczów, różnica setów, większa ilość zdobytych setów, różnica gemów, większa ilość zdobytych gemów, losowanie. Te same parametry decydują o wyłonieniu najlepszej pary kobiecej z drugich miejsc.
7.Dla najlepszych par rozdane zostaną okolicznościowe puchary.
8.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie oraz w sprawach spornych decydujący głos ma organizator turnieju, który również może zmienić zasady rywalizacji w związku z przedłużającym się czasem gry.