Sobotni turniej rozpoczyna się o godz 8:00. Mecze będą rozgrywane na czterech kortach o nawierzchni ceglanej i jednym o nawierzchni sztuczna trwa. Prosze o zabranie odpowiedniego obuwia na wypadek deszczu. Mecze wtedy będą rozgrywane na hali. Na sztuczną mączkę nadaje się obuwie na mączkę jak i all court. Proszę o przybycie wg poniższego harmonogramu.
7:50 – Sroka N, Bykowska A, Józkowicz A, Górecka D, Bielawska A, Pilśniak J, Lach W, Bojdoł A, Dudek A, Mielnik M,
8:30 – Mykietyn N, Janik-Hornik D, Padło A, Chwalik P, Urbańczyk M,

10:30 – Mikunda M, Czopek N, Kowalczyk A, Dunal J
11:10 – Mierzwińska M, Popiołek M, Bączkowska A, Bożek E, Miczkowska A, Dubas M, Klimek M, Draga S,
11:40 – Kot M, Mazur A, Bukowska M, Woźny Z

14:00 – Błaszczyk R, Tkocz L, Kruszelnicki S, Hacia M, Turek S, Adamczyk M,
14:30 – Burliga P, Galus P, Otremba A, Błasiak K, Rygioł G, Kołek P, Wicha P, Lebek G, Woźny B, Miczkowski T
15:10 – Stuchlik P, Gabiga R, Białożyt D,
16:00 – Mrugalski M, Gerlach R, Cebula S, Malinowski T,Tkaczewski R, Serce J,
16:30 – Dyrbuś Z,

Regulamin Turniejów Tenisa Ziemnego
10-11 sierpień 2019
100 lecia I Powstania Śląskiego
POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA PSZCZYNY

1) Organizator
Fundacja TENNIS OPEN, SCT Pszczyna
2) Cel Imprezy
– promocja aktywnego wypoczynku
– popularyzacja tenisa ziemnego
3) Termin i Miejsce
Turniej odbędzie się w dniach 10-11.08.2019 na kortach SCT Pszczyna, ul. Bieruńska 78
4) Zgłoszenia
W turniej mogą występować tylko amatorzy. Amator to zawodnik który nie jest i nie był klasyfikowany na listach PZT seniorach wśród mężczyzn i kobiet. Takowy zawodnik w turnieju może uczestniczyć po ukończeniu 45 lat. Zapisy przyjmowane są telefonicznie +48609271277, na stronie www.tennis-open.pl oraz bezpośrednio na kortach. W przypadku bardzo dużej ilości chętnych organizator zastrzega sobie prawo ograniczenia liczby uczestników. W takim przypadku o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń. Koszt uczestnictwa w turnieju wynosi 50 zł od osoby za udział w singlu i deblu lub mikście. Za trzecią konkurencję jest dopłata 30 zł. Za sam debel, mikst lub debel i mikst opłata wynosi 50 zł od osoby. Opłatę należy wnieść w recepcji ośrodka przed rozpoczęciem pierwszego meczu.
5) System gry – singiel kobiet i singiel męski
Turniej rozgrywany jest wg poniższych zasad. Zgłoszone osoby zostają przydzielone na podstawie losowania do grup trzy lub czteroosobowych. Mecze w grupach trzyosobowych będą rozgrywane każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Każdy set rozgrywany jest od stanu 2:2 do 6 wygranych gemów, przy 5:5 rozgrywany jest tie break do 7. Trzeci decydujący set rozgrywany jest w formie tie breaku do 10. Turniej rozgrywany jest bez przewag tzn przy stanie 40:40 rozgrywany jest decydujący punkt w którym odbierający decyduje na którą stronę ma serwować podający. W grupach czteroosobowych gra się jeden set od stanu 0:0 do 6 wygranych gemów. Przy stanie 6:6 rozgrywany jest tie break do 7. Gra się również bez przewag. Przed rozpoczęciem rozgrzewki odbywa się losowanie po którym wygrany zawodnik wybiera podanie, brak podania lub stronę. Rozgrzewka trwa 5 min. Po tym czasie serwujący traci pierwsze podanie. Całościowa rozgrzewka następuje przed meczem poza kortem. Z grupy wychodzą dwie najlepsze osoby. Faza pucharowa rozgrywana jest wg tych samych zasad jak w grupach trzyosobowych. Organizator ma prawo zmienić system rozgrywania meczów ze względy na upływający czas lub inne okoliczności. O kolejności w tabeli przy trzech równych wygranych meczach w grupie decyduje różnica setów, większa wygrana setów, różnica gemów, większa ilość wygranych gemów, losowanie.
6) Losowanie
Losowanie i rozstawienie par przeprowadza organizator z odpowiednim wyprzedzeniem.
7) Nagrody
Dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody, puchary i dyplomy.
8) Postanowienia końcowe:
– We wszystkich sprawach dotyczących rozgrywek decyduje sędzia główny turnieju
– Organizatorzy turnieju nie biorą odpowiedzialności za wszelkie urazy i kontuzje zawodników powstałe w trakcie turnieju.
– Wszelkie zastrzeżenia dotyczące zawodów należy zgłaszać do Organizatora Turnieju.
– Rezygnacja z turnieju na mniej niż 24 godziny przed rozpoczęciem turniej wiąże się z wniesieniem opłaty tak jakby zawodnik/zawodniczka uczestniczyli w turnieju (50 zł) na konto Fundacji Tennis Open. Rezygnacja z turnieju w dniu jego rozegrania pociąga za sobą obowiązek uiszczenia opłaty w podwójnej wysokości na konto Fundacji.
– Każdy zawodnik zgłaszający się jako uczestnik turnieju akceptuje jednocześnie treść przedstawionego regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania.


Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *